Justinbet439 Giriş – justinbet439.com Yeni Giriş Adresi

Justinbet439 Giriş – justinbet439.com Yeni Giriş Adresi

Justinbet güncellenen yeni adresi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bilgi ve teknoloji kurumu tarafından uygulanan erişim yasaklarının ardından bir başka adreste hizmet vermeye devam etmeye çalışmaktadırlar. Bilindiği üzere bu engellenme benzer web tabanlı tüm bahis firmalarına uygulanmaktadır. justinbet yeni giriş adresi ise justinbet439.com olarak belirlenmiştir.

Justinbet Ziraat CepBank İle Para Yatırma

Justinbet ziraat cepbank ile para yatırma İşlemleri ile ilgili hazırladığımız kılavuzu yazımıza hoşgeldiniz. İlk olarak sistemimize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra müşteri destek hattına bağlanıp yatırım yapmak istediğinizi ve bakiye açmak istediğinizi iletmeniz gerekmektedir. Bu İsteğinizi işleme alacak olan müşteri temsilcisi size hangi yatırım yöntemi ile para yatırmak istediğinizi soracaktır. Eğer ziraat cep bank ile para yatırmayı seçer iseniz size verilecek Olan hesap numarasına bir yere kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından herhangi bir ati yemeye şubesine gidip bu işlem numarasını girip meblağınızı yatırabilirsiniz. İşlem yatırımını gerçekleştirdikten sonra lütfen makbuzunuz bir fişinizi saklayınz çöpe atmayınız. Eğer herhangi bir sıkıntı meydana gelecek olursa bu fiş ile kanat sunabilirsiniz. Bu işlemi daha gerçekleştirdikten sonra en geç 1 saat içerisinde hesabınızda bakiyelerinizi görüntüleyebilir ve dilediğiniz oyun türünde yatırımlarımızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Justinbet Bedava Bonus

Justinbet bedava bonus  Çok kapsamlı olup birbirinden farklı oyunlarda farklı Seçenekler de kullanabileceğiniz miktarda yer almaktadır. Güncel giriş Adreslerimizi incelediğimiz zaman göreceksiniz ki birbirinden farklı yatırım yöntemlerine bağlı olarak birbirinden az ya da çok bonuslar sizleri bakiyelerini eklenmektedir. Fakat bilinmelidir ki bu bonusları kullanırken ilk olarak belirli bir kazanç aşımını sağlamış bulunma zorundasınız. Bu kazanç aşımı daha detaylı olarak size müşteri temsilcisi tarafından aktarılacaktır. Emin olabilirsiniz ki her oyun türünde bir çok bonus JustinBet tarafından sizlere sağlanmaktadır. Örnek olarak vermek gerekirse solo tuvalet cousin oyunları nda Çevrim siz bonusla 100 tl karşılığında sizlere %25 bonus olarak geri dönmektedir ayrıca kayıp bonus ol adını verdiğimiz sistem sayesinde kaybettiğiniz meblağların belirli bir bölümü sizlere geri ödenmektedir bu sistemin amacı daha fazla oynamanız değil aksine kayıplarınızı kontrol Altında tuta bilmeniz için verilmektedir.

Etiket: justinbet 439, justinbet439, justinbet439.com